Úvodní strana » Reference

Reference

Prověřilo nás již přes 500 klientů na více než 800 projektech. Podívejte se, co říká pár z nich.

Penny Market

Ivona Páleníková, marketing

Spolupráce se SUITU Websites probíhá na velmi profesionální a spolehlivé úrovni, umí vždy najít správné a rychlé řešení. Oceňuji také velmi pozitivní přístup v komunikaci a moderní pojetí přípravy webů. Naše spolupráce bude pokračovat i na dalších projektech.

pennykarta.cz

Lucky Monkey

Radek Šrott, jednatel

Naprosto profesionální přístup od první schůzky až do předání hotové objednávky. Vše provedeno v dohodnutém termínu včetně zaškolení, na web máme velmi kladné ohlasy. Mohu jen doporučit.

luckymonkey.cz

Total Brokers

Adéla Čížková, marketing

Máme se Suitu jen ty nejlepší zkušenosti. Rychlé osobní jednání, maximální snaha splnit naše představy, schopnost přinášet nová řešení, ochota vše vysvětlit a osobně se sejít vždy, když bylo potřeba. Vytvořením webových stránek naše spolupráce teprve začala a jsme velmi rádi, že kvalita poskytovaných služeb je stále na stejné úrovni.

totalbrokers.cz

Dokonalý Nájemník

Lukáš Smrčenský, sales manager

Spolupráce probíhá velmi dobře a s výsledkem jsme vždy spokojeni. Mají s weby letitou zkušenost a na odbornosti i kvalitě je to znát. Za zmínku určitě stojí i dodržování termínů a smluvených podmínek. Společnost SUITU můžeme vřele doporučit.

dokonalynajemnik.cz

Cantina San Donaci

Pavla Indennitate Slížová, export manager

Naše italské vinařství potřebuje moderní design atraktivní pro klienty z celého světa, kteří tvoří 90% našich zákazníků. To se Suitu povedlo již na začátku spolupráce v roce 2009 a nyní zase. Jejich služby mohu všem upřímně doporučit.

cantinasandonaci.eu

Jak vypadají naše další weby?

Konzultace zdarma Ozveme se Vám a probereme vše potřebné

Pole označená * jsou povinná.