Úvodní strana » Reference

Reference

Prověřilo nás již více než 400 klientů, podívejte se co říká pár z nich

Penny Market

Ivona Páleníková, marketing

Spolupráce se SUITU Websites probíhá na velmi profesionální a spolehlivé úrovni, umí vždy najít správné a rychlé řešení. Oceňuji také velmi pozitivní přístup v komunikaci a moderní pojetí přípravy webů. Naše spolupráce bude pokračujovat i na dalších projektech.

pennykarta.cz

Giftisimo

Lenka Ševítová, operation manager

Musím Suitu složit poklonu, jejich systém je skvěle uživatelsky přívětivý. Spravovala jsem weby ve Wordpressu i dalších dvou podobných systémech a ani jeden tomu jejich nesahal ani po kotníky.

giftisimo.cz

Total Brokers

Adéla Čížková, marketing

Máme se Suitu jen ty nejlepší zkušenosti. Rychlé osobní jednání, maximální snaha splnit naše představy, schopnost přinášet nová řešení, ochota vše vysvětlit a osobně se sejít vždy, když bylo potřeba. Vytvořením webových stránek naše spolupráce teprve začala a jsme velmi rádi, že kvalita poskytovaných služeb je stále na stejné úrovni.

totalbrokers.cz

Autosklo24

Jaroslav Pittner, majitel

Tato společnost je naší jasnou volbou pro jakékoliv online projekty již řadu let. Příjemná komunikace, ochota vyjít vstříc a rozumná cenová politika v kombinaci se skvělým redakčním systémem nám nedávají důvod přecházet jinam.

autosklo24.cz

Cantina San Donaci

Pavla Indennitate Slížová, export manager

Naše italské vinařství potřebuje moderní design atraktivní pro klienty z celého světa, kteří tvoří 90% našich zákazníků. To se Suitu povedlo již na začátku spolupráce v roce 2009 a nyní zase. Jejich služby mohu všem upřímně doporučit.

cantinasandonaci.eu

Jak vypadají naše další weby?

Každý rok vyrobíme více než 100 webů, podívejte se na malou ukázku naší práce.
Vše by se sem ani nevlezlo, ve skutečnosti máme za sebou již více než 800 hotových projektů.

 

Předchozí Další Zavřít